Budapest at night

Hej!

Po sporej przerwie od bloga postanowiliśmy powrócić z całym mnóstwem “fotek” 🙂 Przedstawiamy dzisiaj jedno z wakacyjnych miast, które w tym roku dane nam było zwiedzać. W tym poście umieścimy jednak jedynie “nocne” zdjęcia, ponieważ Budapeszt o tej porze dosłownie zapiera dech w piersiach. Z tego właśnie powodu wybór pierwszej (wprawdzie niewielkiej) paczki fotografii był z góry przesądzony. 😉 Przepięknie oświetlone mosty, Parlament – to tylko zalążek.

 


Tegoroczne wakacje upłynęły nam w całości przy niemalże 40 stopniowej temperaturze, co w dzień niestety utrudniało maszerowanie po ulicach, a co za tym idzie – zapał do robienia zdjęć bywał naprawdę niewielki. Właśnie dlatego poza radością, jaka spotkała nas po wieczornym przybyciu do stolicy Węgier w postaci cudownej, świetlistej atmosfery, to właśnie chwila oddechu od upału przypieczętowała magię wieczoru.

 

This slideshow requires JavaScript.

Zmęczeni podróżą w pierwszy przemarsz po mieście zabraliśmy jedynie obiektyw fisheye i niezawodną… podstawę, jednak architektura broni się sama – dlatego też wystarczyła nam ta dwójka. 😉

Miłego oglądania!

 

©

Piotr Jurkiewicz & Karolina Górska

 

 

2 thoughts on “Budapest at night

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s