Croatia

SONY DSC

Vrsi © Karolina Górska & Piotr Jurkiewicz

Poszukując idealnego miejsca do wypoczynku przeszperaliśmy w internecie mnóstwo opisów chorwackich miasteczek i wsi wypatrując wymarzonej okolicy. W naszych poszukiwaniach jako główne kryterium ustanowiliśmy spokój. Bez tłumów turystów, wypoczynek w kompletnej ciszy, pośród malowniczych widoczków.

 

Po niedługim czasie udało nam się znaleźć miejsce idealne. Komentarze o tym miejscu – choć o negatywnym wydźwięku, brzmiały następująco: “nuda, nic się nie dzieje, mało ludzi, nie ma gdzie poimprezować”. Wspaniale! Poszukiwania zakończone.

Miasteczko – jak i cała okolica, okazało się strzałem w dziesiątkę. Rzeczywiście znaleźliśmy ciszę i spokój. 10 minut do plaży piaszczystej, 2 minuty na plażę żwirową, kilka restauracji (a w nich przepyszne rybki!), 2 sklepy, niewielka ilość turystów.

 

 

SONY DSC

Vrsi © Karolina Górska & Piotr Jurkiewicz

Vrsi © Karolina Górska & Piotr Jurkiewicz

 

Polecamy Vrsi każdej osobie, która chciałaby w spokoju spędzić swoje słoneczne, urlopowe dni. Całej reszcie szukającej imprez i gwaru radzimy na wakacje szukać noclegu w zupełnie innej części Chorwacji – niestety, rozczarujecie się tą okolicą. No albo… być może i polubicie urok takich miejsc…:)

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s